Aktualności

2020-10-12

UWAGA!!! ZMIANA TERMINÓW ZAJĘĆ!!!

Bezpłatne zajęcia: 12.10. - poniedziałek:19:00 Zumba, 20:00 Body Flow i 15.10. - czwartek  19:00 ABT, 20:00 Pilates.

Miejsce: AWF Mikołowska 72 - sala 47 (stara hala sportowa).

 

2020-10-08

Dzień otwarty w SP 33 w Katowicaqch na Witosa: zapraszamy na bezpłatne zajęcia aqua fitnessu i zumby

2020-08-21

30% ZNIŻKI DLA UCZESTNIKÓW I EDYCJI KURSU!!!

Kurs realizowany jest częściowo w trybie stacjonarnym (zajęcia w wodzie), a także za pomocą aplikacji ZOOM (zajęcia teoretyczne i zagadnienia praktyczne na lądzie). Przygotowujemy do prowadzenia zajęć aqua fitnessu z zastosowaniem prawidłowej techniki w sposób efektywny i bezpieczny. Realizujemy różne formy ćwiczeń w wodzie, uczestnik nabywa umiejętność pracy w środowisku wodnym z wykorzystaniem popularnych przyborów.  

2020-07-24

30% ZNIŻKI DLA UCZESTNIKÓW I EDYCJI KURSU ONLINE!!!

Kurs przygotowuje do prowadzenia zajęć o charakterze kondycyjnym, wzmacniającm i mieszanym na stepie. Ćwiczenia oparte są na krokach podstawowych i ich modyfikacjach. Realizując program skupiamy się na jakości i efektywności grupowych treningów fitness z wykorzystaniem stepu.

2020-06-05

30% ZNIŻKI DLA UCZESTNIKÓW I EDYCJI KURSU ONLINE!!!

Kurs przygotowuje do profesjonalnego planowania i prowadzenia zajęć wzmacniających aparat ruchu w sposób funkcjonalny. Wyposażymy Cię w umiejętności stosowania odpowiednich programów treningowych z koncentracją na optymalizacji techniki dla uzyskania założonych efektów treningowych z uwzględnieniem stopniowania trudności i możliwości indywidualnego dostosowaywania ćwiczeń. 

2020-06-26

30% ZNIŻKI DLA UCZESTNIKÓW I EDYCJI KURSU ONLINE!!!

Zapewniamy profesjonalne przygotowanie do prowadzenia zajęć o opartych na choreografii lub sekwencjach ruchowych. Nie musisz posiadać specyficznych umiejętności tanecznych. Ćwiczenia oparte są na krokach podstawowych i ich modyfikacjach odpowiednio dostosowanych do wymogów praktycznych.  Zaopatrzymy Cię w umiejetności zastosowania różnych rozwiązań metodycznych. Zwiększysz jakość i efektywność nauczania ćwiczeń. 

2020-07-20

25% ZNIŻKI DLA UCZESTNIKÓW KURSU REALIZOWANEGO ONLINE!!! 

Kurs obejmuje profesjonalne przygotowanie do prowadzenia grupowych zajęć fitness. Program zawiera praktyczne zajęcia połączone z teorią i dostosowany jest do aktualnych potrzeb rynkowych. Możesz zrobić go nie wychodząc z domu. Potrzebujesz tylko trochę miejsca, aplikację ZOOM i chęci oraz energię do działania.