Szkolenia:

Oferta szkoleń

Kursy fitness, warsztaty i seminaria

Kurs realizowany w formie stacjonarnej lub online przez ZOOM. Zapewniamy indywidualne podejście do uczestników. Skupiamy się na praktycznym przygotowaniu do prowadzenia zajęć z grupowych form fitnessu. Nasze programy oparte są na najnowszych rozwiązaniach naukowo-dydaktycznych. Ukończenie całego kursu wiąże się z uzyskaniem tytułu trenera potwierdzonego legitymacją, a poszczególnych modułów tytułów instruktora o odpowiedniej specjalności potwierdzonych dyplomami.  

Kurs realizowany jest w formie stacjonarnej lub mieszanej (obejmujacej zajęcia praktyczne na pływalni i teoretyczne prowadzone zdalnie przez ZOOM). Uczestnicy wyposażeni zostają w umiejętności planowania oraz efektywnego i bezpiecznego prowadzenia zajęć aqua fitnessu. Ukończenie całego kursu wiąże się z uzyskaniem tytułu trenera potwierdzonego legitymacją.  

Realizowane w formie stacjonarnej lub online przez ZOOM. Przeznaczone  dla osób, które prowadzą zajęcia funkcjonalne oraz tych, które samodzielnie chcą wykonywać ćwiczenia z wykorzystaniem rollera w domu. W programie znajdują się propozycje ćwiczeń stabilizujacych, wzmacniajacych aparat ruchu z uwzgledniem zróżnicowania poziomu zaawansowania technicznego poprzez zastosowanie różnych wariantów. 

 

Kursy dla instruktorów, trenerów fitness

Fitness to Twoja pasja? Lubisz dzielić się swoją wiedzą i umiejętnościami z innymi ludźmi? Aeroclass oferuje szkolenia dla przyszłych instruktorów i trenerów fitnessu!

Dobrze opracowane programy stosowane podczas naszych kursów pozwalają na wszechstronne przygotowanie przyszłych instruktorów i trenerów fitnessu. Nasze kursy fitnessu obejmują praktyczne przygotowanie realizowane w oparciu o istotne teoretyczne aspekty.

Podczas kursów wyposażymy instruktorów i trenerów w odpowiednie umiejętności dydaktyczne pozwalające na profesjonalne prowadzenie różnego rodzaju form fitnessu. Nasza oferta skierowana jest dla tych instruktorów i trenerów, którzy chcą kompetentnie wykonywać swój zawód, a po ukończeniu kursu zwiększyć zapotrzebowanie na swoje usługi.

Kursy trenerów i instruktorów fitnessu prowadzi kadra wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów, którzy przygotowują kursantów do prowadzenia zajęć zgodnie z najnowszymi tendencjami rynkowymi w oparciu o istotne dokonania naukowe.

Uprawnienia instruktorskie fitness

Osoby, które ukończą kursy w Aeroclassie uzyskają tytuły trenerów czy instruktorów fitnessu oraz właściwe legitymacje uprawniające ich do prowadzenia odpowiednich form fitnessu.

Kursy odbywają się on-line za pośrednictwem platformy ZOOM, a także w trybie stacjonarnym.

Kurs trenera fitness w Aeroclass to gwarancja jakości oraz profesjonalizmu! Zapraszamy wszystkich pasjonatów!